Connect with Us

Ronaldinho drejt kalimit te Antalyaspor

Sport

Ronaldinho drejt kalimit te Antalyaspor

Publikuar

-

Ronaldinho prane Antaliaspor. Eshte nje lajm qe ne fakt qarkullon prej pak kohesh por gjithcka duket se do zyrtarizohet kete jave.

Vellai dhe menaxheri i Ronaldinhos qe eshte prane fundit te karrieres se tij, ndodhet ne Antalia pasi pritet te mbylle marrveshjen per 35 vjecarin brazilian qe vazhdon te jete nje nder futbollistet me te dashur ne planet.

Duket se skuadra turke Antaliaspor nuk doli bllof por e mbajti fjalen e dhene duke u takuar me menaxherin e Ronaldinhos per detajet e fundit te kalimit ne Turqi.

Skuadra e Antaljas po kerkon te forcoje sulmin e saj me superyllin brazilian por edhe me Samuel Etto qe gjithashtu do jetë pjese e ketij ekipi .

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: