Connect with Us

Milani nuk ndalet në merkato, gati 3 emra të rinj

Sport

Milani nuk ndalet në merkato, gati 3 emra të rinj

Publikuar

-

Milan nuk  ka ndërmend t’i ndalë përforcimet.

“Rossonerët” arritën marrëveshje për transferimin e sulmuesve Carlos Bacca nga Sevilla dhe Luiz Adriano nga Shakhtar Donetsk, të enjten.

Kurse, mediat italiane raportojnë se klubi nga San Siro ka identifikuar tre emra të rinj për transferim në Milano.

Milan ka shprehur interesim për transferimin e mbrojtësit të Romës, Alessio Romagnolli, dhe atij nga Athletic Bilbao, Aymeric Laporte.

Por, jo vetëm kaq, Rossonerëve u pëlqen edhe Hector Moreno nga Espanyol.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Muça jep zgjidhjen: Ja çfarë duhet të ndodhë me kampionatin në këto momente

Publikuar

-

Nga

Do të ishte titulli i parë për ekipin e Beratit në elitën e futbollit shqiptar, por në fakt u fitua nga Tirana e cila festoi të 19-tin. Nëse për beratasit, ndeshja shtesë është e kontestuar dhe sipas tyre u manipulua rregullorja, për kampin bardheblu të asaj kohe, kjo është e papranueshme. Shkëlqim Muça, ish-trajneri i […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Në djall koronavirusi, Napoli dhe Juventusi nisin garën për Vedat Muriqin

Publikuar

-

Nga

Klubi i Fenerbahçes nuk ka vendosur nëse do të shesë apo jo Vedat Muriqin në verë. Por nëse do të nxjerrë në shitje sulmuesin e Kosovës, është e sigurt se për të nuk do të mungojnë ofertat. Sipas mediave në Turqi, disa nga klubet më të njohura në botë janë tashmë në garë për futbollistin […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Duka i thur elozhe Ramës: Gjesti më i bukur, ndihem krenar

Publikuar

-

Nga

Gjesti më i bukur i këtyre ditëve dhe që ka bërë xhiron e rrjetit në Shqipëri dhe në Itali, ishte padyshim dërgimi i 30 mjekëve nga ana jonë. Ashtu siç do të shprehej edhe vetë Rama, kjo ishte një simbolikë e qartë se pavarësisht se jemi një vend i vogël dhe i varfër, nuk harrojmë […]

LEXO TE PLOTE