Connect with Us

ALARM NË PALERMO / Shqipërisë i dëmtohet mbrojtësi!

Sport

ALARM NË PALERMO / Shqipërisë i dëmtohet mbrojtësi!

Publikuar

-

Alarm te kombëtarja shqiptare! Sot trajneri Gianni De Biasi mori lajmin më të keq të mundshëm, pikërisht në repartin ku aktualisht kemi më shumë probleme. Qendërmbrojtësi Arlind Ajeti ka dëmtuar kaviljen gjatë stërvitjes dhe rrezikon të mos jetë i gatshëm për ndeshjen kundër Italisë.

Lojtari i përfaqësueses shqiptare ka marrë një goditje që në minutat e para, duke lënë para kohe fushën e lojës.

Ishte menduar që Ajeti bashkë me Veselin dhe Kukelin të formonin treshen e mbrojtjes qendrore ndaj Italisë në ndeshjen e nesërme në Palermo, por planet e italianit De Biasi duhen riformatuar tashmë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: