Connect with Us

Skandali para ndeshjes Skënderbeu-Mlada / Pas orës 14:00 biletat duhet t’i kërkosh në Elbasan

Sport

Skandali para ndeshjes Skënderbeu-Mlada / Pas orës 14:00 biletat duhet t’i kërkosh në Elbasan

Publikuar

-

Të enjten, Skënderbeu do të presë ekipin çek Mlada Boleslav në takimin e vlefshëm për kualifikueset e Europa League. Në ditët para kësaj ndeshjeje të madhe ka plasur një skandal i madh, që nuk kishte ndodhur më parë.

Biletat e takimit zakonisht janë shitur në “Selman Stërmasi”, por një njoftim i ka tronditur të gjithë. Me një letër, diku pranë stadiumit, shkruhet se pas orës 14:00 biletat mund të blihen në Elbasan. Ky sqarim është gjysmak, sepse nuk dihet nëse biletat deri në orën 14:00 shiten apo jo në kryeqytet, siç ka ndodhur gjithmonë.

Dikush duhet të marrë përgjegjësi dhe urgjentisht!

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Muça jep zgjidhjen: Ja çfarë duhet të ndodhë me kampionatin në këto momente

Publikuar

-

Nga

Do të ishte titulli i parë për ekipin e Beratit në elitën e futbollit shqiptar, por në fakt u fitua nga Tirana e cila festoi të 19-tin. Nëse për beratasit, ndeshja shtesë është e kontestuar dhe sipas tyre u manipulua rregullorja, për kampin bardheblu të asaj kohe, kjo është e papranueshme. Shkëlqim Muça, ish-trajneri i […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Në djall koronavirusi, Napoli dhe Juventusi nisin garën për Vedat Muriqin

Publikuar

-

Nga

Klubi i Fenerbahçes nuk ka vendosur nëse do të shesë apo jo Vedat Muriqin në verë. Por nëse do të nxjerrë në shitje sulmuesin e Kosovës, është e sigurt se për të nuk do të mungojnë ofertat. Sipas mediave në Turqi, disa nga klubet më të njohura në botë janë tashmë në garë për futbollistin […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Duka i thur elozhe Ramës: Gjesti më i bukur, ndihem krenar

Publikuar

-

Nga

Gjesti më i bukur i këtyre ditëve dhe që ka bërë xhiron e rrjetit në Shqipëri dhe në Itali, ishte padyshim dërgimi i 30 mjekëve nga ana jonë. Ashtu siç do të shprehej edhe vetë Rama, kjo ishte një simbolikë e qartë se pavarësisht se jemi një vend i vogël dhe i varfër, nuk harrojmë […]

LEXO TE PLOTE