Connect with Us

Iniesta nxjerr blof presidentin e Barçës / Ai nuk ka asnjë marrëveshje

Sport

Iniesta nxjerr blof presidentin e Barçës / Ai nuk ka asnjë marrëveshje

Publikuar

-

Andres Iniesta duket gjithnjë e më larg Barcelonës. Mesfushori me shumë gjasa do të largohet verën e ardhshme, pasi krisja me klubin është gjithnjë e më e dukshme. Presidenti Josep Bartomeu së fundmi theksoi se është arritur marrëveshja me mesfushorin, por Iniesta e ka nxjerrë blof.

“Jo, nuk kam arritur marrëveshje me Barcelonën për rinovim”, u shpreh Iniesta për AS, deklaratë që hap një çështje të re te Barça, në një moment mjaft delikat, kur është larguar Neymar dhe atmosfera në klub është shumë e zymtë, ngaqë merkatoja e verës nuk i ka bindur tifozët.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Muça jep zgjidhjen: Ja çfarë duhet të ndodhë me kampionatin në këto momente

Publikuar

-

Nga

Do të ishte titulli i parë për ekipin e Beratit në elitën e futbollit shqiptar, por në fakt u fitua nga Tirana e cila festoi të 19-tin. Nëse për beratasit, ndeshja shtesë është e kontestuar dhe sipas tyre u manipulua rregullorja, për kampin bardheblu të asaj kohe, kjo është e papranueshme. Shkëlqim Muça, ish-trajneri i […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Në djall koronavirusi, Napoli dhe Juventusi nisin garën për Vedat Muriqin

Publikuar

-

Nga

Klubi i Fenerbahçes nuk ka vendosur nëse do të shesë apo jo Vedat Muriqin në verë. Por nëse do të nxjerrë në shitje sulmuesin e Kosovës, është e sigurt se për të nuk do të mungojnë ofertat. Sipas mediave në Turqi, disa nga klubet më të njohura në botë janë tashmë në garë për futbollistin […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Duka i thur elozhe Ramës: Gjesti më i bukur, ndihem krenar

Publikuar

-

Nga

Gjesti më i bukur i këtyre ditëve dhe që ka bërë xhiron e rrjetit në Shqipëri dhe në Itali, ishte padyshim dërgimi i 30 mjekëve nga ana jonë. Ashtu siç do të shprehej edhe vetë Rama, kjo ishte një simbolikë e qartë se pavarësisht se jemi një vend i vogël dhe i varfër, nuk harrojmë […]

LEXO TE PLOTE