Connect with Us

Përballja e Shkëndijes me Sherifin e Tiraspolit/ Ja kush do të vendosë drejtësi

Sport

Përballja e Shkëndijes me Sherifin e Tiraspolit/ Ja kush do të vendosë drejtësi

Publikuar

-

Uefa ka publikuar emrat e gjyqtarëve, që do të arbitrojnë ndeshjet e turit të dytë paraeleminator të Ligës së Kampionëve.

Për ndeshjen ndërmjet Shkëndijes së Maqedonisë dhe Sheriff Tiraspolit të Moldavisë, është përcaktuar danezi, Mads-Kristoffer Kristoffersen.

Ai do të ndihmohet nga asistentët e tij, Denis Rasmunsen dhe Viktor Skite.

Ndërkohë arbitër i katërt do të jetë Majkël Tikgard.

Ndeshja e parë do të zhvillohet të martën në Maqedoni, ndërsa ajo e kthimit një javë më vonë në Moldavi./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Muça jep zgjidhjen: Ja çfarë duhet të ndodhë me kampionatin në këto momente

Publikuar

-

Nga

Do të ishte titulli i parë për ekipin e Beratit në elitën e futbollit shqiptar, por në fakt u fitua nga Tirana e cila festoi të 19-tin. Nëse për beratasit, ndeshja shtesë është e kontestuar dhe sipas tyre u manipulua rregullorja, për kampin bardheblu të asaj kohe, kjo është e papranueshme. Shkëlqim Muça, ish-trajneri i […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Në djall koronavirusi, Napoli dhe Juventusi nisin garën për Vedat Muriqin

Publikuar

-

Nga

Klubi i Fenerbahçes nuk ka vendosur nëse do të shesë apo jo Vedat Muriqin në verë. Por nëse do të nxjerrë në shitje sulmuesin e Kosovës, është e sigurt se për të nuk do të mungojnë ofertat. Sipas mediave në Turqi, disa nga klubet më të njohura në botë janë tashmë në garë për futbollistin […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Duka i thur elozhe Ramës: Gjesti më i bukur, ndihem krenar

Publikuar

-

Nga

Gjesti më i bukur i këtyre ditëve dhe që ka bërë xhiron e rrjetit në Shqipëri dhe në Itali, ishte padyshim dërgimi i 30 mjekëve nga ana jonë. Ashtu siç do të shprehej edhe vetë Rama, kjo ishte një simbolikë e qartë se pavarësisht se jemi një vend i vogël dhe i varfër, nuk harrojmë […]

LEXO TE PLOTE