Connect with Us

Trondit gazeta gjermane/ Ylli i madh i Juventusit përdhunoi një grua, e pranoi dhe pagoi para për t’ia mbyllur gojën

Sport

Trondit gazeta gjermane/ Ylli i madh i Juventusit përdhunoi një grua, e pranoi dhe pagoi para për t’ia mbyllur gojën

Publikuar

-

Cristiano Ronaldo është njëri ndër lojtarët më të famshëm në rruzullin tokësor.

Një grua nga Las Vegasi ka dalë me një deklaratë publike: Ai është njeriu që më ka dhunuar në një hotel në vitin 2009.

Ajo e ka bërë këtë publike përmes DER SPEIGEL për herë të parë.

Kathryn Mayorga, 34-vjeçare, ka thënë se Ronaldo e ka dhunuar atë në Las Vegas në vitin 2009 dhe më vonë Portugezi ia ka dhënë asaj 375 mijë dollar amerikan në mënyrë që ajo të heshtë.

Sipas Mayorgas, ajo është dhunuar seksualisht në anus vazhdimisht. Pas kësaj ajo tha se Ronaldo e pyeti atë nëse ka dhimbje. Dhe ajo e ka quajtur Ronaldon si “djalë të mirë” vetëm për 1 përqind.

Ronaldo i ka mohuar akuzat duke thënë se marrëdhëniet seksuale kanë qenë me dëshira të përbashkëta.

Avokati i Mayorgas ka thënë se i posedon disa pjesë të dokumenteve, të cilat tregojnë se si është shprehur Ronaldo pas asaj nate. “Ajo thoshte jo dhe stop disa herë”, citohet Cristiano Ronaldo. /CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: