Connect with Us

Fejohet portieri i Partizanit?/ Çiljeta poston foton e ëmbël të çiftit

Sport

Fejohet portieri i Partizanit?/ Çiljeta poston foton e ëmbël të çiftit

Publikuar

-

Pas ditëve të mira që po përjeton në aspektin profesonial, pasi Partizani i tij qëndron në krye të tabelës në Kampionatin Shqiptar, Alban Hoxha duket se nuk e ka lënë aspak në plan të dytë as jetën e tij personale, përkundrazi.

Partnerja e portierit, këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga ka publikuar në profilin e saj në Instagram një foto teksa shfaqet e kapur dorë për dore me Hoxhën. Ajo që të gjithëve u ka bërë më tepër përshtypje, është unaza që këngëtarja mban në gisht. Mos ndoshta kjo është një mënyrë për të na treguar se janë fejuar?

Për të a konfirmuar do të na duhet të presim, pasi e dimë që dyshja është përpjekur që ta mbajë lidhje e tyre jashtë vëmendjes së medieve dhe ia kanë dalë. Megjithatë, herë pas here, Çiljeta ka publikuar disa foto si për të “ngacmuar” paksa ndjekësit e saj në rrjetet sociale…ndoshta ashtu ka bërë dhe sot. /CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Muça jep zgjidhjen: Ja çfarë duhet të ndodhë me kampionatin në këto momente

Publikuar

-

Nga

Do të ishte titulli i parë për ekipin e Beratit në elitën e futbollit shqiptar, por në fakt u fitua nga Tirana e cila festoi të 19-tin. Nëse për beratasit, ndeshja shtesë është e kontestuar dhe sipas tyre u manipulua rregullorja, për kampin bardheblu të asaj kohe, kjo është e papranueshme. Shkëlqim Muça, ish-trajneri i […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Në djall koronavirusi, Napoli dhe Juventusi nisin garën për Vedat Muriqin

Publikuar

-

Nga

Klubi i Fenerbahçes nuk ka vendosur nëse do të shesë apo jo Vedat Muriqin në verë. Por nëse do të nxjerrë në shitje sulmuesin e Kosovës, është e sigurt se për të nuk do të mungojnë ofertat. Sipas mediave në Turqi, disa nga klubet më të njohura në botë janë tashmë në garë për futbollistin […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Duka i thur elozhe Ramës: Gjesti më i bukur, ndihem krenar

Publikuar

-

Nga

Gjesti më i bukur i këtyre ditëve dhe që ka bërë xhiron e rrjetit në Shqipëri dhe në Itali, ishte padyshim dërgimi i 30 mjekëve nga ana jonë. Ashtu siç do të shprehej edhe vetë Rama, kjo ishte një simbolikë e qartë se pavarësisht se jemi një vend i vogël dhe i varfër, nuk harrojmë […]

LEXO TE PLOTE