Connect with Us

“Çudia më e madhe tri ditë zgjat”/ Partizani befason me vendimin që merr për futbollistin e përjashtuar

Sport

“Çudia më e madhe tri ditë zgjat”/ Partizani befason me vendimin që merr për futbollistin e përjashtuar

Publikuar

-

“Çudia më e madhe tri ditë zgjat”. Një shprehje që shkon për shtat edhe për çështjen “Trashi” te Partizani. Mesfushori nga Gramshi iu bashkua dje grupit në stërvitjen e zhvilluar në orën 16:00 në kompleksin e Pezës, duke mbyllur kështu pezullimin njëjavor të vendosur nga klubi pas veprimit të çuditshëm që lojtari bëri në përfundim të ndeshjes së javës së 9-të ndaj Luftëtarit.

Dje ishte seanca e parë që të kuqtë bënë në prag të ndeshjes së të shtunës ndaj Kamzës, e parashikuar për t’u luajtur në orën 17:00 në stadiumin “Selman Stërmasi”.

Trashi u stërvit normalisht me grupin dhe sipas të gjitha gjasave do ta nisë nga minuta e parë ndaj Kamzës. /CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: