Connect with Us

Ylli i Barcelonës ndodhet në Itali për ndeshjen kundër Interit/ I vjedhin shtëpinë në Spanjë

Sport

Ylli i Barcelonës ndodhet në Itali për ndeshjen kundër Interit/ I vjedhin shtëpinë në Spanjë

Publikuar

-

Kur sot pritet me shumë interes takimi mes Interit dhe Barcelonës, Jordi Alba e ka mendjen në Spanjë, duke qenë se mbrëmjen e kaluar grabitësit kanë sulmuar shtëpinë e tij, ndërkohë që futbollisti ndodhet në Milano me skuadrën.

Lajmi u bë i ditur nga mediat spanjolle që raportojnë se policia ka nisur hetimet për të zbuluar autorët, të cilët kanë arritur të hyjnë në shtëpi dhe të marrin disa gjëra, por vlera e tyre nuk është shumë e shtrenjtë.

Hyrja e tyre, është bërë nga një dritare pranë kopshtit, të cilët grabitësit e kanë thyer dhe kanë hyrë brenda.

Në shtëpi gjendeshin familjarët e futbollistit, të cilët nuk kanë dëgjuar gjë.

Vetë rojet private që merren me sigurinë e shtëpisë, kanë mohuar për policinë që të kenë parë gjatë natës lëvizje të çuditshme dhe shprehen se nuk kanë parë njeri të futet.

Megjithatë, policia po heton deri në zbardhjen e ngjarjes dhe kapjen e grabitësve. /CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: