Connect with Us

Kjo po që është surprizë/ Sulejman Starova gati të marrë drejtimin e ekipit të Superiores

Sport

Kjo po që është surprizë/ Sulejman Starova gati të marrë drejtimin e ekipit të Superiores

Publikuar

-

Sulejman Starova mund të rikthehet në drejtimin e një skuadre në Kategorisë Superiore. “Panorama Sport”  bën të ditur se “Bobi” është kontaktuar orët e fundit nga drejtuesit e Kamzës.

Presidenti Naim Qarri i ka bërë ofertën dhe tashmë mbetet për t’u parë nëse Starova do të pranojë. Në lojë për stolin e Kamzës është edhe Gugash Magani, i cili është takuar pak ditë më parë me presidentin Qarri.

Starova sezonin e shkuar pati një aventurë në Superligën Kosovare por që nuk përfundoi mirë dhe kohët e fundit ka qenë vetëm në rolin e analistit në studiot televizive, ndoshta ky është momenti i duhur të rikthehet si trajner.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: