Connect with Us

Ylli i Manchester United bën ndryshimin drastik në “look”-un e tij/ Nuk do e njihni dot

Sport

Ylli i Manchester United bën ndryshimin drastik në “look”-un e tij/ Nuk do e njihni dot

Publikuar

-

Ylli i Manchester United, Marouane Fellaini i ka befasuar të gjithë më “look”-un e tij të ri. Ai ka vendosur të bëjë një ndryshim të qartë, në çdo kuptim: i ka “flakur” tërë ato flokë dhe ka nxjerrë në dukje më shumë nga koka e tij. Ai është prezantuar me një pamje të re, shumë më të matur, siç tregohet në foton e postuar në Instagram.

Një ndryshim rrënjësor i belgut me origjinë marokene, që në pak se më shumë se një javë (më 22 nëntor) do të mbushë 31 vjeç. Edhe për këtë arsye, ai ka zgjedhur ta festojë në një mënyrë krejtësisht ndryshe ditëlindjen, nga sa jemi mësuar të shohim. Dhe të mendosh se në kohën e tij tek Evertoni, afër “Goodison Park” ishte e mundur të blije një paruke me shumë flokë, të ngjashme me “look”-un real të Fellainit!!! /CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: