Connect with Us

Harrojeni golin e Ronaldos me roveshatë/ Ky është më i bukuri që keni parë ndonjëherë

Sport

Harrojeni golin e Ronaldos me roveshatë/ Ky është më i bukuri që keni parë ndonjëherë

Publikuar

-

Skuadra portugeze Rio Aves do të donte ta kandidonte që tani për Çmimin Pushkash, pra të golit më të bukur të vitit. Perla e Tiago Andre është thjesht e pabesueshme.

Realizoi me roveshatë në një pozicion shumë të vështirë në takimin kundër Belenenses U-23. Madje mund të themi që është më i bukur sesa goli që Ronaldo shënontë në mënyrë të tillë kundër Juvenusit. /CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Eliminatore Euro 2020: Gjermania shënon 2 gola për 5 minuta

Publikuar

-

Gjermania e ka nisur me vrull pjesën e dytë ndaj Bjellorusisë në Mönchengladbach. Të zotët e shtëpisë kanë shënuar dy gola brenda 5 minutave. Në minutën e 48′, Goretzka dyfishon avantazhin për Gjermaninë, pas një skeme perfekte që nisi nga goditja e këndit e ekzekutuar nga Kroos. Leon Goretzka's goalpic.twitter.com/D7F7LGfS58 — Bayern & Die Mannschaft […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Eliminatore Euro 2020: 45 minutat e para/ Gjermania shënon në fund, Holanda me fat

Publikuar

-

Sapo kanë përfunduar pjesët e para të takimeve të mbrëmjes të vlefshme për eliminatoret e Euro 2020. Në dy ndeshjet e Grupit C, Gjermania po fiton 1-0 ndaj Bjellorusisë në Mönchengladbach. Gjermanët shënuan me Ginter në minutën e 42′, në ndeshjen tjetër të këtij grupi që po luhet në Belfast, Irlanda e Veriut dhe Holanda […]

LEXO TE PLOTE

Premier Liga

E padëgjuar më parë/ Miliarderi blen klubin anglez, i shkarkon të gjithë dhe bëhet vetë trajner

Publikuar

-

E padëgjuar më parë ajo që ka ndodhur në Angli. Glenn Tomplin, miliarderi britanik, ka blerë klubin amator, Romford City dhe synon ta ngjesë nga ligat amatore, në kategoritë profesioniste të futbollit britanik. Tomlin i ka befasuar të gjithë, pasi që në ditët e para të tij si president i klubit, i ka shkarkuar të […]

LEXO TE PLOTE