Connect with Us

Shakaja e çmendur e futbollistit të madh/ E zgjon vëllain e tij në një mënyrë të frikshme… me fishekzjarre

Sport

Shakaja e çmendur e futbollistit të madh/ E zgjon vëllain e tij në një mënyrë të frikshme… me fishekzjarre

Publikuar

-

Diego Costa e zgjoi vëllain e tij, Jair, me një shaka të tmerrshme për Vitin e Ri, i cili i ngjan shumë fizikisht, duke i vënë një tenxhere fishekzjarresh në shtratin ku po flinte. Shpërthimi ka krijuar zhurmë të madhe, teksa vëllai i sulmuesit të Spanjës dhe Atletico Madridit është hedhur “pupthi”, i lemerisur dhe i frikësuar.

Ai e ndau këtë videon të frikshme për vëllain në rrjetet sociale ku komentet kanë qenë të shumta dhe video është bërë virale në rrjetet sociale. /CNA.al

https://www.youtube.com/watch?v=net2KbxEitI

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: