Connect with Us

Igli Tare çmend ekipet e mëdha të Serisë A/ Gati marrëveshja e vitit me Barcelonën

Sport

Igli Tare çmend ekipet e mëdha të Serisë A/ Gati marrëveshja e vitit me Barcelonën

Publikuar

-

Malcom është një lojtarët më të kërkuar në merkato teksa hapsirat e pakta të tij tek Barcelona kanë bërë që shumë klube të hidhen në sulm për brazilianin.

Sipas të përditshmes katalanase “Sport” Malcom ka rënë në syrin e Igli Tares. Gjithashtu gazeta thekson se Lazio nuk e ka aspak problem pagën e lojtarit dhe tashmë kontaktet kanë filuar.

Ndërkohë bëhet e ditur gjithashtu se Malcom mund të merret në huazim deri në fund të këtij sezoni me pas për ta blerë përfundimisht në qershor.

Megjithatë, Malcom nuk ka dëshirë tani për tani të largohet nga Barcelona, por Tare nuk heq dorë për ta transferuar në kryeqytetin Italian 21 vjecarin. /CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: