Connect with Us

Partizani barazoi ndaj ekipit turk/ Gega: Kurrë nuk e kisha parë ekipin kështu

Sport

Partizani barazoi ndaj ekipit turk/ Gega: Kurrë nuk e kisha parë ekipin kështu

Publikuar

-

Partizani barazoi miqësoren e dytë në Antalia kundër ekipit të Antalyasporit, teksa paraqitja e ekipit ishte pozitive. I këtij mendimi është trajneri, Skënder Gega, që ka folur pas ndeshjes për kanalin zyrtar të klubit. Gega është shprehur se në këto dy ballafaqime skuadra ka pasur mundësi për të fituar, por sipas tij, më shumë se sa rezultatet, i interson impenjimi i skuadrës dhe gjendja e lojtarëve. Për ndeshjen e fundit, kundër Dinamos së Zagrebit, Gega u shpreh se kjo do të jetë një ndeshje ku Partizani do të shohi vlerat e tij.

Inervistën e tij të plotë e gjeni në videon më poshtë:

PRONONCIMI I TRAJNERIT SKËNDER GEGA PËR KANALIN ZYRTAR TË KLUBIT, PAS MIQËSORES NDAJ ANTALYASPOR

PRONONCIMI I TRAJNERIT SKËNDER GEGA PËR KANALIN ZYRTAR TË KLUBIT, PAS MIQËSORES NDAJ ANTALYASPOR

Gepostet von FK Partizani Albania am Freitag, 11. Januar 2019

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: