Connect with Us

Interi ka kaq kohë që e ëndërron/ Ai do të transferohet te Juventusi!

Sport

Interi ka kaq kohë që e ëndërron/ Ai do të transferohet te Juventusi!

Publikuar

-

Nuk ndalen zërat dhe aludimet e merkatos dimërore në klubin e Juventus, sidomos ato që lidhen me planin mbi transferimin e fituesit të “Topit të Artë 2018”, Luka Modric.

Në ditët e kaluara bëri bujë lajmi se bardhezinjtë kishin nisur të lëviznin konkretisht për të transferuar kroatin në Torino, ndërsa tani mbërrijnë konfirmime të tjera, edhe nga Spanja.

Sipas raportimeve nga “Don Balon”, në fakt Juve e ka seriozisht për Modric, që është njëri prej të pakënaqurve te Real Madrid dhe që është në kërkim të një tjetër sistemimi për vitin e ardhshëm.

Në Spanjë janë të sigurt, mesfushori kërkon të ndryshojë ambient, duke e konsideruar të përfunduar ciklkin e tij në Madrid dhe se është i tunduar nga joshja e Juventus. /CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: