Connect with Us

Tronditet Skënderbeu/ Do i mungojnë 5 titullarë kundër Partizanit

Sport

Tronditet Skënderbeu/ Do i mungojnë 5 titullarë kundër Partizanit

Publikuar

-

Skënderbeu i Orges Shehit në rrallë ndeshje të këtij sezoni ka qenë i plotë. Korçarët duket se kanë dëmtime të shumta dhe bëhet fjalë për ata lojtarë që kanë bërë diferencën në pjesën e parë të sezonit te Skënderbeu.

Bregu e Lulaj me dëmtime, po ashtu edhe Blerim Krasniqi në dyshim.  Madje edhe po u rikuperua mund ta nisë nga stoli. Por nuk mbetet me kaq, sepse korçarëve në një ndeshje mjaft të rëndësishme, nuk do të kenë gati edhe

Fidan Alitin në mbrojtje që ka plotësuar kartonët e verdhë e po ashtu edhe Demte që ende nuk është gati. Gjithsesi, trajneri Shehi shpreson te ndonjë mrekulli deri ditën e premte…! Me sa duket, trajneri korçar duket se tashmë ka si “rival” edhe dëmtimet dhe pezullimet në skuadrën e tij!

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: