Connect with Us

Lakuriqët e natës pushtojnë ndeshjen e NBA/ Basketbollistët ia mbathin nga frika

Sport

Lakuriqët e natës pushtojnë ndeshjen e NBA/ Basketbollistët ia mbathin nga frika

Publikuar

-

San Antonio Spurs fitoi me rezultatin 117-114 në përballjen me Brooklyn Nets, ku White dhe Russell ishin lojtarët më të mirë në fushë.

Një ngjarje e rrallë është shënuar në fillim të ndeshjes. Fusha dhe arena ku po zhvillohej ndeshja u pushtua nga disa lakuriqë nate, çka detyroi zyrtarët të ndërpresin ndeshjen për të paktën tre minuta.

Nga kjo ndërprerje pati edhe momente gazmore, dy persona dolën në fushë duke u përpjekur të kapin shpendët fluturues me rrjetë, por tentativat shkuan dëm sepse asnjë nuk u neutralizua. Gjithsesi lakuriqët u larguan vetë për të qëndruar në tavanin e stadiumit dhe loja filloi normalisht, me disa lojtarët që u kthyen nga tunelet e stadiumit pasi u larguan nga frika e shpendëve.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: