Connect with Us

Mashtrim apo e vërtetë? / Kjo video e Messit po bën xhiron e botës

Sport

Mashtrim apo e vërtetë? / Kjo video e Messit po bën xhiron e botës

Publikuar

-

Reklama e fundit e Lionel Messit ka ngjallur reagime të mëdha. Ylli argjentinas me goditjen e tij duhej të dërgonte topin në një cak të vështirë, ndërsa shishja e Pepsit që gjendej mbi top, duhej të binte në pozicionin normale të saj në tokë.

Messi, këtë arriti ta bënte, më së miri sipas asaj që është publikuar në rrjetet sociale.

Por, tani reagimet janë të shumta nëse ky ishte një mashtrim, apo nga lojtari që cilësohet si më i madhi në histori, mund të presësh çdo gjë, edhe një finalizim si ky që në shikim të parë duket paksa i çuditshëm. Shikojeni videon më poshtë dhe vendosni vetë! /CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Muça jep zgjidhjen: Ja çfarë duhet të ndodhë me kampionatin në këto momente

Publikuar

-

Nga

Do të ishte titulli i parë për ekipin e Beratit në elitën e futbollit shqiptar, por në fakt u fitua nga Tirana e cila festoi të 19-tin. Nëse për beratasit, ndeshja shtesë është e kontestuar dhe sipas tyre u manipulua rregullorja, për kampin bardheblu të asaj kohe, kjo është e papranueshme. Shkëlqim Muça, ish-trajneri i […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Në djall koronavirusi, Napoli dhe Juventusi nisin garën për Vedat Muriqin

Publikuar

-

Nga

Klubi i Fenerbahçes nuk ka vendosur nëse do të shesë apo jo Vedat Muriqin në verë. Por nëse do të nxjerrë në shitje sulmuesin e Kosovës, është e sigurt se për të nuk do të mungojnë ofertat. Sipas mediave në Turqi, disa nga klubet më të njohura në botë janë tashmë në garë për futbollistin […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Duka i thur elozhe Ramës: Gjesti më i bukur, ndihem krenar

Publikuar

-

Nga

Gjesti më i bukur i këtyre ditëve dhe që ka bërë xhiron e rrjetit në Shqipëri dhe në Itali, ishte padyshim dërgimi i 30 mjekëve nga ana jonë. Ashtu siç do të shprehej edhe vetë Rama, kjo ishte një simbolikë e qartë se pavarësisht se jemi një vend i vogël dhe i varfër, nuk harrojmë […]

LEXO TE PLOTE