Connect with Us

Ylli i PSG-së feston ditëlindjen/ Kërcimi epik i tij po bën xhiron e rrjeteve sociale

Sport

Ylli i PSG-së feston ditëlindjen/ Kërcimi epik i tij po bën xhiron e rrjeteve sociale

Publikuar

-

Pas festës së fitores nga Manchester United, në shifrat 2-0 të martën në Champions League, dy yje të PSG-së kanë festuar ditëlindjet e tyre në një festë të përbashkët.

Angel Di Maria dhe Edinson Cavani kanë organizuar një festë, pasi të dy lojtarët kanë lindur në ditën e të dashuruarve 14 shkurt dhe madje kanë vetëm një vit diferencë, pasi sot Di Maria bën 31 vjeç ndërsa Cavani 32 vjeç.

Në videot më poshtë do shikoni kërcimin e Di Marias nën ritmin e një prej këngëve më të klikuar në histori, e kemi fjalën për hitin e famshëm “Despasito”. /CNA.al

https://www.instagram.com/p/Bt15mz6B-7u/

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Premier Liga

As Bayern dhe as Barcelona/ Zbulohet destinacioni i ri i Coutinhos

Publikuar

-

Philippe Coutinho është duke menduar për destinacionin e tij të radhës, pasi raportohet se Bayern Munich ka vendosur t’i japë fund aventurës mes brazilianin. Sipas “Bild”, klubi bavarez ka vendosur të mos ushtrojë opsionin për blerjen e futbollistit në pronësi të Barcelonës. Në fakt, Coutinho është përfolur fuqishëm për një rikthim të mundshëm në Premier […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Në gjurmët e Odise Roshit, talenti i Flamurtarit transferohet në Serinë B

Publikuar

-

Nga

Para një dekade Flamurtari “peshkonte” në Fier një emër si Odise Roshi, i cili tek Apolonia nuk gjente hapësirë, por impresionoi drejtuesit e Flamurtarit në një miqësore. Më pas dihet si shkoi karriera e Roshit, i cili prej vitesh është një lojtar kyç edhe në kombëtare. Ndoshta në të ardhmen një histori të ngjashme do […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Sfida ndaj Partizanit në “Air Albania”, Kukësi bën njoftimin e rëndësishëm

Publikuar

-

Nga

Kukësi do të përballet ditën e diel ndaj Partizanit, në supersfidën e javës së 19-të të Kategorisë Superiore. Ashtu siç është njoftuar kjo përballje do të zhvillohet në orën 19:00, në stadiumin e ri Kombëtar, “Air Albania”. Ndërkohë së fundmi, nëpërmjet një njoftimi në faqen zyrtare, klubi verilindor ka bërë me dije se ka venë […]

LEXO TE PLOTE