Connect with Us

E tradhtoi gruan me modelen e njohur/ Futbollisti francez kërkon falje publike

Sport

E tradhtoi gruan me modelen e njohur/ Futbollisti francez kërkon falje publike

Publikuar

-

Ylli i Manchester United, Anthony Martial ka preferuar ti kërkojë falje publike të fejuarës së tij Melanie da Cruz, pasi fjeti me modelen franceze gjatë shtatzënisë së saj.

Mediat e zbuluan rastin dhe ai duhej së pari ti jepte një shpjegim asaj që ka në krah, kështu që ka zgjedhur Instagramin për ti shprehur publikisht pendesën për atë tradhti. Ai ka postuar një foto ku shfaqet i lumtur së bashku me të fejuarën dhe ka shkruar:

“Do doja t’ju kërkoja falje të afërmve të mi, familjes sime të bukur dhe veçanërisht të fejuarës sime, për dëmin që ju kam shkaktuar muajt e fundit. Unë gabova dhe më vjen keq, nuk do të ndodh më.”

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: