Connect with Us

Po vjen derbi i kryeqytetit / Mësoni çmimet e biletave në “Selman Stërmasi”

Sport

Po vjen derbi i kryeqytetit / Mësoni çmimet e biletave në “Selman Stërmasi”

Publikuar

-

Ditën e premte, në stadiumin “Selman Stermasi” do të zbresin dy skuadrat e kryeqytetit, Tirana dhe Partizani, derbi që ngre siparin e javës së 24-t në Kategorinë Superiore.

Ky do të jetë derbi i tretë këtë sezon dhe pritet të jetë më i ndjekuri, për shkak të formës fantastike që po kalojnë të dyja skuadrat. “Selman Stermasi” pritet të jetë i tejmbushur dhe cimet e biletave për derbin e kryeqytetit janë publikuar.

Një biletë në tribunat kryesore (A dhe B) do të kushtojë 2000 lekë (të reja), ndërsa në tribunat e tjera, çmimi do të jetë 400 lekë. Biletat kanë dalë në shitje, por fillimisht do të shiten vetëm ato për tribunat D, E, F dhe G.

Ditën e mërkurë, do të ketë një njoftim të dytë për tribunat e tjera. Faqja zyrtare e Tiranës në “Facebook” ka publikuar çmimet dhe informacionet që duhen të dinë tifozët. /CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Muça jep zgjidhjen: Ja çfarë duhet të ndodhë me kampionatin në këto momente

Publikuar

-

Nga

Do të ishte titulli i parë për ekipin e Beratit në elitën e futbollit shqiptar, por në fakt u fitua nga Tirana e cila festoi të 19-tin. Nëse për beratasit, ndeshja shtesë është e kontestuar dhe sipas tyre u manipulua rregullorja, për kampin bardheblu të asaj kohe, kjo është e papranueshme. Shkëlqim Muça, ish-trajneri i […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Në djall koronavirusi, Napoli dhe Juventusi nisin garën për Vedat Muriqin

Publikuar

-

Nga

Klubi i Fenerbahçes nuk ka vendosur nëse do të shesë apo jo Vedat Muriqin në verë. Por nëse do të nxjerrë në shitje sulmuesin e Kosovës, është e sigurt se për të nuk do të mungojnë ofertat. Sipas mediave në Turqi, disa nga klubet më të njohura në botë janë tashmë në garë për futbollistin […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Duka i thur elozhe Ramës: Gjesti më i bukur, ndihem krenar

Publikuar

-

Nga

Gjesti më i bukur i këtyre ditëve dhe që ka bërë xhiron e rrjetit në Shqipëri dhe në Itali, ishte padyshim dërgimi i 30 mjekëve nga ana jonë. Ashtu siç do të shprehej edhe vetë Rama, kjo ishte një simbolikë e qartë se pavarësisht se jemi një vend i vogël dhe i varfër, nuk harrojmë […]

LEXO TE PLOTE