Connect with Us

Tek Interi lodhen / “Nuk e ndjek emisionin ku del Wanda Nara”

Sport

Tek Interi lodhen / “Nuk e ndjek emisionin ku del Wanda Nara”

Publikuar

-

Beppe Marotta nuk i ka qejf spekulimet, ngacmimet dhe thashethemet. Drejtori ekzekutiv i Interit pretendon se nuk e sheh Wanda Nara-n tek emisioni Tiki Taka dhe është lodhur me spekulimet rreth sulmuesit Mauro Icardi.

Inter konfirmoi javën e kaluar se ka zhvilluar një takim miqësor me Wanda, por Icardi nuk duket pranë rikthimit pasi nuk është shfaqur në stërvitje as ditën e hënë.

“Tiki Taka? Nuk e shohim,” shprehet Marotta pas një takimi të Lega Serie A.

“Transmetohet shumë vonë, ne çohemi në 7 të mëngjesit për të punuar. A do të flasim përsëri? Mjaftë më me gjithë këtë…”

Agjentja dhe gruaja e sulmuesit ka bërë sërish polemika për paraqitjet e fundit në spektaklin e Mediaset për shkak të zënkave me Antonio Cassano-n. /CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Batuta epike e Shametit: Ja përse koronavirusi nuk ka shkuar ende në Gjirokastër

Publikuar

-

Nga

Ditën e sotme u zbuluan edhe 15 raste të reja të njerëzve të prekur me koronavirus në vendin tonë, por ende një nga qytetet e paprekura është Gjirokastra. Në listën e vendeve ku Covid-19 ka arritur janë plot 17 qytete, por vendlindja e Ylli Shametit nuk është prekur ende. Arsyet mund të jenë shumë, por […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mbetet pezull vetëm data e Superligës shqiptare, ja skenari më pozitiv i gjithë Europës

Publikuar

-

Nga

Shqipëria duket se po e vendos në kontroll disi gjendjen sa i përket Koronavirusit. Në dy ditët e fundit ka pasur një ulje të ndjeshme të numrit të të infektuarve, ndërsa fatmirësisht po dalin edhe shumë pacientë të shtruar nga spitali. Sipas asaj që vetë do të shprehte kryeministri Edi Rama, Shqipëria do të hap […]

LEXO TE PLOTE

Sport

VIDEO/ Bruno Dita i “nxjerr bojën” ish-futbollistit të Skënderbeut, publikon videon duke luajtur… tallava

Publikuar

-

Nga

Bruno Dita në “Instagramin” e tij po mundohet çdo ditë të na e ngrejë sadopak humborin duke postuar herë pas here video mjaft interesante. Ditën e sotme mbrojtësi ka gjetur një video nga arkiva, kur ish-mbrojtësi i Skënderbeut, Kaba Sambu shijonte dhe kërcente pak tallava nga Shqipëria. Mbrojtësi ka kaluar dy sezone te Skënderbeu, ku […]

LEXO TE PLOTE