Connect with Us

Mbrojtësi i Partizanit grumbullohet me Kombëtaren/ Shokët e ekipit e urojnë por kanë dhe një këshillë

Sport

Mbrojtësi i Partizanit grumbullohet me Kombëtaren/ Shokët e ekipit e urojnë por kanë dhe një këshillë

Publikuar

-

Orët e fundit ka pasur shumë zhvillime në kampin kuqezi, duke qenë se janë larguar disa futbollistë duke u zëvendësuar me disa të tjerë. Një ndër afrimet e reja në Kombëtare, ishte mbrojtësi i Partizanit, Lorenc Trashi i cili ka zënë vendin e Binakut që u dëmtua pak ditë më parë dhe nuk ia ka dalë që të jetë gati.

Pas pritjes së gjatë të ftesës, Trashi më në fund e ka realizuar ëndrrën e tij dhe kjo ftesë, është pritur mirë edhe nga shokët e skuadrës të cilët e kanë uruar mbrojtësin e Partizanit për ftesën që ka marrë.

Në rrjetet sociale, futbollistë të ndryshëm të Partizanit por edhe vetë klubi i kuq, kanë postuar foto të Trashit me urime, ndërkohë që nuk kanë munguar as këshillat karshi tij. “Urime vëlla! Dalsh faqebardhë dhe trego se nuk je rastësisht aty”, shkruan Asani. “Mos harro sa ke pritur për këtë ftesë”, është mbishkrimi i Telushit për shokun e tij të skuadrës. /CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: