Connect with Us

Italia në zi/ Humb jetën aksidentalisht ish-kampioni i njohur

Sport

Italia në zi/ Humb jetën aksidentalisht ish-kampioni i njohur

Publikuar

-

Një tragjedi ka goditur botën e sportit të notit, Stefano Iacabone, 31 vjeç ka humbur jetën për shkak të një aksidenti automobilistik. Mbrëmjen e dieshme në zonën e Bergamos, Icabone ishte duke udhëtuar me makinën e tij në autostradën 42 që të dërgon në Castle Rozzone në provincën bergamaske dhe makina e tij ka përfunduar jashtë rruge.

Ish-kampioni i Italisë në vitin 2009 nuk ka mundur t’i mbijetoi aksidentit dhe ka humbur jetën. Një lajm që ka tronditur jo vetëm botën e notit, por edhe opinionin publik. /CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

La Liga

Kaos te Barcelona, e pëson keq dhe Rei Manaj

Publikuar

-

Nga

Pas një sërë diskutimesh, duket se Barcelona ia ka dalë të bindë Mesin me shokë për reduktimin e pagesave në këtë kohë kriz për shkak të Koronavirusit, ndërsa pjesën e mbetur do e marrin kur situata të qetësohet. Ndërkohë  nga Spanja raportohet se diçka e tillë do ndodhë për gjithë klubin, duke përfshirë edhe ekipin […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Lazio do me çdo kusht Kumbullën, fut mik Thomas Strakoshën

Publikuar

-

Nga

Të marrësh Marash Kumbullën në merkaton e radhës që do të hapet për tregun europian, nuk është e lehtë, aspak. Emri i këtij futbollisti po qarkullon kudo në kampionatet dhe ekipet më të mira, veçse në “Ligue 1”. Nga Dortmundi te Inter dhe Manchester United me Manchester City, duke lënë jashtë listës dhe pa përmendur […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Ermir Lenjani tregon padrejtësinë e turpshme që i bënë në Zvicër për shkak të koronavirusit

Publikuar

-

Nga

Ermir Lenjani do të bënte bujë përpara disa ditësh, pasi do të largohej nga Sioni së bashku me 8 lojtarë të tjerë. Kjo pasi futbollistët nuk pranuan uljen e rrogave dhe presidenti Christian Constantin mori masën më ekstreme. Por çfarë ndodhi realisht? Një padrejtësi mund të thuhet se i është bërë këtyre lojtarëve, ndërsa vërtet […]

LEXO TE PLOTE