Connect with Us

Tirana luan ndeshjen e sezonit/ ‘Fanatics’ kanë një lajmërim të rëndësishëm

Sport

Tirana luan ndeshjen e sezonit/ ‘Fanatics’ kanë një lajmërim të rëndësishëm

Publikuar

-

Tirana luan të dielën një nga ndeshjet më të rëndësishme të sezonit ku përballë do të ketë Luftëtarin, një nga rivalët direkt në luftën për mbijetesë. Bardheblutë, ashtu si edhe në shumë ndeshje në ‘Selman Stërmasi’ e transferta, edhe këtë takim do të kenë pas vetes tifozët të cilët kanë treguar se janë lojtari i 12 i Tiranës.

Tifogrupi ‘Tirona Fanatics’ do të udhëtojë drejt Gjirokastrës i organizuar dhe në prag të kësaj transferte, ka dhënë edhe detaje. Në një postim në rrjetin social ‘Facebook’, tifogrupi nga kryeqyteti njofton se kjo është transferta më e rëndësishme dhe se mbështetja është detyrim.

Te dielën drejt Gjirokastrës!

Transferta ndoshta më e rëndësishme e këtij sezoni zhvillohet të dielën në Gjirokastër! Prezenca është detyrim për të gjithë ne! Nisja nga stadiumi në orën 10:30, udhëtimi 1200 lekë! Gjithçka, çdo gjë dhe gjithmonë vetëm për emrin e madh te Tiranës”, shkruhej në njoftimin e tifogrupit. /CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: