Connect with Us

Çmenduri më vete!/ Portieri më i mirë në botë do të transferohet në Serie A, te cili ekip?

Sport

Çmenduri më vete!/ Portieri më i mirë në botë do të transferohet në Serie A, te cili ekip?

Publikuar

-

Deri tani, skuadra më e interesuar për shërbimet e portierit titullar të Manchester United David De Gea ka qenë Paris Saint-Germain.

Klubi francez thuhet se do të ketë konkurrencën e fortë të Juventus për blerjen e spanjollit 28-vjeçar.

Siç raporton Le10Sport, klubi italian interesohet për gardianin. Kampionët e Serie A janë gati të shesin portierin Wojciech Szczesny për të marrë De Gea-n.

Kontrata e spanjollit skadon në vitin 2020 dhe këtë verë do të mësohet nëse do të vazhdojë te United apo do të shitet për të mos ikur me parametra zero verën tjetër. /CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: