Connect with Us

Plasin batutat mes opinionistit sportiv dhe Ilda Bejlerit/ Hap dekoltenë sa hap gojën

Sport

Plasin batutat mes opinionistit sportiv dhe Ilda Bejlerit/ Hap dekoltenë sa hap gojën

Publikuar

-

Ilda Bejleri është nga ato personazhe publike që gjithmonë hap polemika dhe lë jo pak vend për diskutime. Pak kohë më parë, kishte një debat të hapur me Mustafa Nanon i cili e kishte kritikuar për veshjet e saj në daljet publike, ndërkohë që këtë debat Ilda nuk ka ngurruar ta rikujtojë edhe njëherë në emisionin ‘Procesi Sportiv’.

“Unë nuk e di pse më thonë se e hap shumë dekoltenë. Vetëm Muçi në fakt e ka pasur shumë problem. Dekoltenë e hap aq sa më lejon të hap gojën dhe jo më shumë. Është diçka më se normale. Mbaj mend që para 5 vitesh vishja një gol deri në fyt dhe më pas vazhdova ta ul pak golfin deri sa jam tani. E hap dekoltenë aq sa hap gojën”, tha Ilda Bejleri. Sakaq, nuk ka ngurruar një përgjigje nga Gëzim Sinemati i cili me kuadrin e shakasë ia kthen:

“Ilda, e di si më duket ky krahasimi që i bëre vetes me kohën kur vishje golf? Si disa ndeshje futbolli në Shqipëri. Janë disa lloje ndeshjesh që më të lehtë e ke t’i zbulosh sesa t’i mbulosh. Bëj ç’të duash, ato ndeshje nuk mbulohen”, ia ktheu Sinemati.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: