Connect with Us

Ylli gjerman refuzon Bayernin/ Zgjedh… Klopp-in

Sport

Ylli gjerman refuzon Bayernin/ Zgjedh… Klopp-in

Publikuar

-

Leipzigu nuk po negocion me Bayernin e Mynihut për Timo Werner. Një garanci të tillë e jep shefi i klubit, Oliver Mintzlaff, i cili konfirmoi se nuk ka ofertë nga bavarezët dhe as bisedime për transferimin e sulmuesit te rivalët e tyre.

Ai tha se lojtari ndoshta nuk e pëlqen Bayernin, por dëshiron të punojë me Klopp. Kjo deklaratë ka rivënë në lëvizje drejtuesit e Liverpoolit, të cilët e pëlqejnë prej kohësh bomberin gjerman dhe janë gat të shpenzojnë deri në 50 milionë euro për kartonin e yllit të Leipzig.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Sport

Fiton PSG/ Di Maria, Mbappe dhe Icardi shënojnë 4 gola dhe dhurojnë spektakël

Publikuar

-

PSG ka fituar 1-4 në Nice në ndeshjen e javës së 10 për Ligue 1. Fillimisht ishte Di Maria që shënoi dy gola për 5 minuta, 15′ dhe 20′. Njëri më i bukur se tjetri. Përveç finalizimit perfekt nga argjentinasi, edhe asistet e Icardit dhe Meunier ishin të një klasi të lartë. Di Maria has […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kombëtare

Tension Rusi-Kosovë, UEFA merr vendimin drastik

Publikuar

-

Nga

Nëpërmjet një komunikate zyrtare, UEFA ka njoftuar ditën e sotme, se Komisioni i Emergjencave, ka marrë vendimin për të shmangur ndeshjet mes Kosovës dhe Rusisë. Ekipet Kombëtare, por gjithashtu edhe ekipet e kampionateve, nuk do të lejohen të ndeshen mes tyre në çdo kompeticion të organizuar nga UEFA. “Duke marrë parasysh rreziqet e sigurisë në […]

LEXO TE PLOTE
" "

Seria A

Dikur e kërkonte gjithë bota/ Nuk e merrni me mend se te cili ekip ka përfunduar sot ‘ylli’ i madh i Milanit

Publikuar

-

Dikur cilësohej si e ardhmja e Milanit dhe e Italisë, por karriera e Hachim Mastour morri një rrjedhë të çuditshme. Kur Mastour ishte 14 vjeç ngjalli interesimin e shumë klubeve të mëdha si Juve, Barcelona, City dhe Real Madrid, pasi u bë i famshëm përmes videove në YouTube, ku demonstronte aftësitë e tij me topin. […]

LEXO TE PLOTE