Connect with Us

Ylli i La Liga tregon pasurinë dhe sa herë bën seks në javë/ Jam i kënaqur…

Sport

Ylli i La Liga tregon pasurinë dhe sa herë bën seks në javë/ Jam i kënaqur…

Publikuar

-

Inaki Williams ka qenë protagonist me Athletic Bilbaon në këtë sezon në La Liga. Falë tij, ekipi bask ka qenë në garë për një kohë të gjatë për ëndrrën e Champions League dhe tani, kur ka mbetur një javë nga fundi i kampionatit, mjafton një pikë për të festuar kualifikimin në Europa League. Ai ka shënuar 15 gola në 40 ndeshje këtë sezon.

I ftuar në emisionin “La Resitencia”, sulmuesi me origjina nga Gana u është përgjigjur edhe pyetjeve pikante, ku një ndër to ishte se sa ishte pasuria e tij. “Me saktësi nuk e di, por them se është mes 5 dhe 10 milionë eurove. Për sa i përket marrdhënies sime me seksin është shumë e mirë, e bëj 4 herë në javë.”, u shpreh Williams.

Më pas ai ka zbuluar edhe një pasion tjetër përveç futbollit. “Gjatë natës luaj lojën “Fortinte”. Bërtas shumë, aq sa i tremb edhe komshinjtë”, ka treguar sulmuesi ganez.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Muça jep zgjidhjen: Ja çfarë duhet të ndodhë me kampionatin në këto momente

Publikuar

-

Nga

Do të ishte titulli i parë për ekipin e Beratit në elitën e futbollit shqiptar, por në fakt u fitua nga Tirana e cila festoi të 19-tin. Nëse për beratasit, ndeshja shtesë është e kontestuar dhe sipas tyre u manipulua rregullorja, për kampin bardheblu të asaj kohe, kjo është e papranueshme. Shkëlqim Muça, ish-trajneri i […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Në djall koronavirusi, Napoli dhe Juventusi nisin garën për Vedat Muriqin

Publikuar

-

Nga

Klubi i Fenerbahçes nuk ka vendosur nëse do të shesë apo jo Vedat Muriqin në verë. Por nëse do të nxjerrë në shitje sulmuesin e Kosovës, është e sigurt se për të nuk do të mungojnë ofertat. Sipas mediave në Turqi, disa nga klubet më të njohura në botë janë tashmë në garë për futbollistin […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Duka i thur elozhe Ramës: Gjesti më i bukur, ndihem krenar

Publikuar

-

Nga

Gjesti më i bukur i këtyre ditëve dhe që ka bërë xhiron e rrjetit në Shqipëri dhe në Itali, ishte padyshim dërgimi i 30 mjekëve nga ana jonë. Ashtu siç do të shprehej edhe vetë Rama, kjo ishte një simbolikë e qartë se pavarësisht se jemi një vend i vogël dhe i varfër, nuk harrojmë […]

LEXO TE PLOTE