Connect with Us

Kaçe largohet nga Panathinaikos/ Shkon te ekipi ku nuk e duan

Sport

Kaçe largohet nga Panathinaikos/ Shkon te ekipi ku nuk e duan

Publikuar

-

Mesfushori i Shqipërisë, Ergys Kaçe, e ka mbyllur pas një viti e gjysmë aventurën e tij me Panathinaikosin dhe rikthehet te PAOK.

Me anë të një postimi në Instagram, Kaçe ka njoftuar se nuk do të jetë më pjesë e Panathinaikosit, “Dua të falenderoj të gjithë shokët e ekipit dhe trajnerët që kam punuar përgjatë këtyre muajve. Një falenderim për të gjithë ata që më kanë përkrahur nga dita e parë që jam në këtë klub. I uroj të gjithëve suksese në të ardhmen dhe shpresoj që Panathinaikosi të kthehet aty ku i takon”.

Shtatshkurtri kuqezi nuk do të qëndrojë me kampionët e Greqisë, pasi këta të fundit nuk e kanë pjesë të planeve të tyre dhe nuk e duan më. Ai duhet të gjejë ekip të ri në merkaton e verës dhe deri tani nuk ka ndonjë emër konkret.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: