Connect with Us

Neymar lëshon ‘bombën’ e radhës/ Po tani ku do të transferohet?

Sport

Neymar lëshon ‘bombën’ e radhës/ Po tani ku do të transferohet?

Publikuar

-

Pas Kylian Mbappe që disa ditë më parë tha se është i gatshëm për përgjegjësi më të mëdha, ndoshta edhe larg PSG-së, tani është Neymar që ka shkaktuar stuhi me një deklaratë të tij.

Ylli brazilian ka hedhur dyshime për të ardhmen tij te PSG. “Unë jam një njeri që i pëlqen sfidat e reja”, ka deklaruar Neymar, duke nxitur akoma dhe më shumë spekulimet për qëndrimin ose jo te ekipi francez.

E ardhmja e Neymar mund të jetë rikthimi në La Liga, Real Madrid po shikon mundësinë e transferimit të brazilianit që pëlqehet shumë nga Zidane. Kujtojmë se Neymar në vitin 2017 për 222 milionë euro kaloi nga Barcelona te Paris Saint Germian dhe mban rekordin si futbollisti më i shtrenjtë në histori. /CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: