Connect with Us

Beckham i bën gjëmën Barcelonës/ Gati t’i rrëmbejë yllin e madh

Sport

Beckham i bën gjëmën Barcelonës/ Gati t’i rrëmbejë yllin e madh

Publikuar

-

Zlatan Ibrahimoviç, Carlos Vela, Wayne Rooney, Luis Nani dhe së fundmi… Luis Suarez! Uruguajani duket se do të ketë si destinacion të ardhshëm SHBA-në dhe MLS-në. Sipas mediave në Spanjë, sulmuesi i Barçës do të kalojë në fund të sezonit të ardhshëm në ekipin e ri të David Beckham.

Inter Miami është ekipi i anglezit, që do të nisë rrugëtimin në futboll në vitin e ardhshëm. Klubi i Beckham do të regjistrohet menjëherë në elitën e futbollit amerikan dhe ish-ylli i Realit dhe Man United po përpiqet të ndërtojë një ndër skuadrat më të forta.

Suarez ka një kontratë që e mban të lidhur me Barçën deri në vitin 2021, por në fund të sezonit të ardhshëm duhet përmendur fakti që uruguajani do të jetë plot 33 vjeç dhe ndoshta në Katalonjë do të mendojnë për një tjetër sulmues.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: