Connect with Us

Hajdutët po bëjnë namin te shtëpitë e futbollistëve/ Ylli i Realit është viktima e radhës

Sport

Hajdutët po bëjnë namin te shtëpitë e futbollistëve/ Ylli i Realit është viktima e radhës

Publikuar

-

Vjedhjet në Spanjë janë kthyer në një problem të madh kohët e fundit dhe më të prekurit çuditërisht kanë qenë futbollistët dhe stafi i Real Madridit, por jo vetëm. Pak ditë më parë, teksa Morata luante me Spanjën, hajdutët i kishin vjedhur shtëpinë aty ku gjendej bashkëshortja e tij duke i marrë disa gjëra me vlerë.

Sakaq, hajdutët janë bërë sërish faktor ku javën e fundit u grabit shtëpia e trajnerit Zidane dhe e mesfushorit Isco, por duket se nuk do të ndalet me kaq. Mediat spanjolle raportojnë ditën e sotme se është bërë një tjetër vjedhje dhe pre ka rënë shtëpia e mesfushorit Lucas Vasquez, te e cila kanë arritur të marrin disa gjëra me vlerë.

Në të kaluarën është vjedhur edhe shtëpia e Mesut Ozil, ndërkohë që pre ka rënë edhe Artur Melo i Barcelonës.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: