Connect with Us

Panik tek ekipi i Hysajt/ Mbrojtësi bie pa ndjenja në fushë

Sport

Panik tek ekipi i Hysajt/ Mbrojtësi bie pa ndjenja në fushë

Publikuar

-

Napoli ka nisur stërvitjet për sezonin e ardhshëm dhe fazën përgatitore po e kryen në Dimaro, aty ku futbollistët janë përballur me një situatë aspak të këndshme. Protagonist është bërë mbrojtësi francez, Kevin Malcuit, i cili është përplasur dhe ka përfunduar i shtrirë në tokë.

Fushën stërvitore ku të shumtë ishin edhe tifozët që po ndiqnin stërvitjen e Napolit, e pushtoi heshtja dhe paniku ku në drejtim të Malcuit u drejtua stafi mjekësore dhe pas pak minutash, arritën ta sjellin mbrojtësin në vete.

Me ndihmën e mjekëve, Malcuit është çuar në këmbë dhe ka nisur stërvitjen me ritme të ulëta.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Premier Liga

Në Angli e bëjnë fakt të kryer, ja kur do të prezantohet Eriksen me Interin

Publikuar

-

Nga

Christian Eriksen është gjithnjë e më pranë Interit. Sinjali i dhënë një ditë më parë nga danezi i lejon zikaltërve të jenë edhe më optimist: pas 0-0 kundër Watford, mesfushori (i nisur nga pankina dhe aktivizuar në 30 minutat finale) shkoi bashkë me skuadrën të përshëndeste tifozët e Tottenham, por duke u ndalur më shumë […]

LEXO TE PLOTE

Premier Liga

E BUJSHME/ Talenti shqiptar shumë pranë transferimit në Premier Ligë

Publikuar

-

Nga

Mesfushori Bersant Celina mund të transferohet në Premierligë. Ylli i Kosovës po vazhdon me paraqitjet e tij fenomenale në Championship, duke ndihmuar Swansean në rrugëtimin për promovim në Premierligë. Paraqitjet e Celinës nuk i kanë shpëtuar syve të trajnerëve nga Premierlgia. ‘Sun Sport’ raporton për interesimin e trajnerit të Brighton, për shërbimet e Celinës. Swansea […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Merr fund ankthi, ylli i Vllaznisë bashkohet me grupin

Publikuar

-

Nga

Vllaznia po vijon normalisht përgatitjet për javën e 18 të Superligës, teksa në mesjavë do të presë në “Loro Boriçi” ekipin e Flamurtarit. Të besuarit e Jonuz janë kthyer nga Ohri me pritshmëri maksimale, duke nënshkruar edhe me tre lojtarë në këtë hapsirë merkatoje. Bëhet fjalë për mbrojtësin Adili dhe dy sulmuesit Hristov dhe Sidorenco. […]

LEXO TE PLOTE