Connect with Us

Mesfushori i njohur largohet nga Laçi/ Ishte një kënaqësi…

Sport

Mesfushori i njohur largohet nga Laçi/ Ishte një kënaqësi…

Publikuar

-

Mesfushori Fjoart Jonuzi ka vendosur të ndërpresë bashkëpunimin me skuadrën e Laçit. 22-vjeçari ishte pjesë e kurbinasve prej vitit 2017, ndërsa më parë është aktivizuar edhe me ekipin e Kukësit.

Ka qenë vetë futbollisti ai i cili nëpërmjet rrjeteve sociale, ka njoftuar se e ka mbyllur aventurën me Laçin, ndërsa ka falënderuar presidentin dhe stafin teknik për mundësinë. “Nga sot nuk jam më pjesë e ekipit të K.F Laçit, ishte kënaqësi që isha pjesë e juaja, falenderoj Presidentin dhe stafin teknik për mundësinë e dhënë.

Falenderoj te gjithë bashkëlojtarët dhe tifozët per mbështetjen e tyre. Ju uroj suksese në europa league dhe në vazhdimsi”, njofton Jonuzi përmes rrjeteve sociale. Në këtë mënyrë, mesfushori tashmë është i hapur ndaj ofertave për të gjetur një tjetër destinacion në karrierë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kombëtare

Sot do ishte duke luajtur në La Liga, nuk do ta besoni çfarë i ka ndodhur Myrto Uzunit

Publikuar

-

Nga

Myrto Uzuni është duke kaluar një formë të shkëlqyer te skuadra e Lokomotivës së Zagrebit në Kroaci. Talenti beratas gjeti rrugën e rrjetës edhe në sfidën e kësaj jave. Në një lidhje direkte për emisionin “Zona Gol”, talenti i Kombëtares, foli në lidhje me prapaskenat e merkatos së janarit duke u shprehur: “Unë jam tifoz […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Kryesojnë me meritë kampionatin, ja 17 motivet pse Tirana po bën ligjin në Superligë

Publikuar

-

Nga

Kur Tirana shkarkoi Julian Ahmatajn, diskutimi ishte nëse do të mund të shmangte apo jo vendin e “play off”-it. Askush nuk e kishte menduar se do të bënin një fazë të tërë pa humbje dhe tani në këtë periudhë të kampionatit do t’i shikonin të gjithë nga lart. Bardheblutë kryesojnë me meritë tabelën e klasifikimit, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Statistikat e frikshme, Tirana është super pas minutës së 80-të

Publikuar

-

Nga

Përgatitja fizike e një skuadre vlerësohet sidomos në minutat e fundit, kur arrin që të ruajë ritmin, të imponohet dhe mbi të gjitha të marrë pikë të arta në atë që quhet fryma e fundit. Mbi të gjitha, këtë edicion ka një hapësirë kohore e cila mund të konsiderohet momenti “Tirana”. Pas minutës së 80-të, […]

LEXO TE PLOTE