Connect with Us

I vëllai humbi betejën me kancerin/ Zidane i përlot të gjithë me këtë mesazh

Sport

I vëllai humbi betejën me kancerin/ Zidane i përlot të gjithë me këtë mesazh

Publikuar

-

Zinedine Zidane ka postuar një mesazh të përzemërt për vëllanë e tij Farid, i cili ndërroi jetë ditën e shtunë pasi humbi betejën me kancerin.

Mbrëmjen e së dielës, trajneri i Real Madrid ka postuar një mesazh emocional ku i jep lamtumirën vëllait të tij.

“Vëllai im i madh, Farid. Ti gjithmonë më ke treguar rrugën e duhur. Ishe gjithmonë i guximshëm. Ti i doje të gjithë dhe të gjithë të donin ty! Jam shumë krenar për ty. Do jesh gjithmonë në zemrën time”.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Muça jep zgjidhjen: Ja çfarë duhet të ndodhë me kampionatin në këto momente

Publikuar

-

Nga

Do të ishte titulli i parë për ekipin e Beratit në elitën e futbollit shqiptar, por në fakt u fitua nga Tirana e cila festoi të 19-tin. Nëse për beratasit, ndeshja shtesë është e kontestuar dhe sipas tyre u manipulua rregullorja, për kampin bardheblu të asaj kohe, kjo është e papranueshme. Shkëlqim Muça, ish-trajneri i […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Në djall koronavirusi, Napoli dhe Juventusi nisin garën për Vedat Muriqin

Publikuar

-

Nga

Klubi i Fenerbahçes nuk ka vendosur nëse do të shesë apo jo Vedat Muriqin në verë. Por nëse do të nxjerrë në shitje sulmuesin e Kosovës, është e sigurt se për të nuk do të mungojnë ofertat. Sipas mediave në Turqi, disa nga klubet më të njohura në botë janë tashmë në garë për futbollistin […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Duka i thur elozhe Ramës: Gjesti më i bukur, ndihem krenar

Publikuar

-

Nga

Gjesti më i bukur i këtyre ditëve dhe që ka bërë xhiron e rrjetit në Shqipëri dhe në Itali, ishte padyshim dërgimi i 30 mjekëve nga ana jonë. Ashtu siç do të shprehej edhe vetë Rama, kjo ishte një simbolikë e qartë se pavarësisht se jemi një vend i vogël dhe i varfër, nuk harrojmë […]

LEXO TE PLOTE