Connect with Us

Ibrahimovic sherr me trajnerin kundërshtar/ Shko në shtëpi, k*rvë e vogël (video)

Sport

Ibrahimovic sherr me trajnerin kundërshtar/ Shko në shtëpi, k*rvë e vogël (video)

Publikuar

-

Zlatan Ibrahimovic nuk ka dhënë “show” vetëm në fushën e lojës, por ai ka vazhduar edhe pas përfundimit të derbit mes LA Galaxy dhe Los Angels. Suedezi shënoi tripletë dhe ishte ai që i dha fitoren skuadrës së tij 3-2, por në fund të ndeshjes është kapur keq me trajnerin e kundërshtarëve.

Bob Bradley e ngacmoi suedezin dhe i kërkoi llogari për sjelljen e tij, ndërsa Ibra nuk ia përtoi: Shko në shtëpi, k*rvë e vogël”.

Suedezi kohët e fundit ka lëshuar shumë deklarata të forta për yllin e rivalëve kryesorë, Carlos Vela, i cili aktualisht është golashënuesi më i mirë në MLS.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: