Connect with Us

Skena të turpshme në Amerikë/ Sherr i madh mes bejsbollistëve (video)

Sport

Skena të turpshme në Amerikë/ Sherr i madh mes bejsbollistëve (video)

Publikuar

-

Bejsbolli është një prej sporteve më të ndjekur në Amerikë dhe me lojtarë të cilët paguhen me shifra marramendëse. Megjithatë, edhe aty ndodh të shohësh episode skandaloze. I tillë ishte sherri në përballjen ndërmjet Sinsinatit dhe Pitsburg.

Një sherr i përmasave të turpshme, me konfrontime të ashpra fizike dhe ku nuk munguan as grushtet. Shkak ishte tensioni i vjetër ndërmjet dy skuadrave, prej ndeshjes së fundit të zhvilluar në muajin prill. Ai që e nisi sherrin ishte Amir Garret, i cili më pas u përjashtua nga loja, së bashku me shtatë lojtarë të tjerë.

https://twitter.com/Johnnys_Eye/status/1156626139928039426

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: