Connect with Us

Solskajer zbulon të ardhmen e Pogba/ Jam 100% i sigurt se…

Premier Liga

Solskajer zbulon të ardhmen e Pogba/ Jam 100% i sigurt se…

Publikuar

-

Paul Pogba është një nga dilemat më të mëdha të kësaj merkatoje. Mesfushori francez është i lidhur ngushtë me një kalim te Reali i Madridit, por deri më tani, nuk ka pasur akord mes klubit madrilen dhe “Djajve të kuq”.

Sot, pas sfidës miqësore mes Man United dhe Milanit, trajneri i të kuqve anglezë, Ole Gunnar Solskjaer, foli për të ardhmen e Pogba, ku u shpreh qartë dhe shkurt: “Pogba do të jetë lojtar i Mançester Junajtid sezonin e ardhshëm. Jam 100% i sigurt”, u shpreh trajneri norvegjez.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Premier Liga

Super ndeshje në Londër/ Arsenali me fitore spektakolare ndaj Evertonit të Ancelottit

Publikuar

-

Arsenali ka mposhtur Evertonin 3-2 në një prej ndeshjeve më të bukura të këtij sezoni. Gola dhe emocione pa fund në Emirates teksa të besuarit e Mikel Artetës vazhdojnë të tregojnë një përmirësim të dukshëm në krahasim me fazën e parë të sezonit. Miqtë e drejtuar nga Ancelotti arrijnë të gjejnë golin e avantazhit pas […]

LEXO TE PLOTE

Premier Liga

Fitore bindëse e Man. United/ Shkëlqen blerja e bujshme e janarit

Publikuar

-

Janë mbyllur dy sfidat e orës 15:00 në Premier League, me Manchester United dhe Wolverhampton që kanë marrë fitore të pastra 3-0, respektivisht kundër Watford dhe Norëich. “Djajtë e Kuq” e kanë pasur të thjeshtë përballë Watford dhe e dominuan takimin në “Old Trafford”. Bruno Fernandes bëri një ndeshje të madhe, duke fituar një penallti […]

LEXO TE PLOTE

Premier Liga

Video: Talenti 18-vjeçar i Manchesterit shënon gol spektakolar

Publikuar

-

Manchester United ka gjetur edhe golin e tretë përballë Watford. Talenti 18-vjeçar, Greenwood, brenda zone ka lëshuar një të majtë të fortë duke finalizuar një aksion të rrjedhshëm të “Red Devils”. Ky ishte goli i pestë për sulmuesin këtë kampionat, ndërsa “Djajtë” kanë futur në kasafortë 3 pikët ndaj Watford.

LEXO TE PLOTE