Connect with Us

Kotobelli zgjedh mes Skënderbeut dhe Kukësit, ja ku ka firmosur mbrojtësi

Sport

Kotobelli zgjedh mes Skënderbeut dhe Kukësit, ja ku ka firmosur mbrojtësi

Publikuar

-

Kukësi ka fituar “deulin” me Skënderbeun për mbrojtësin e majtë Blerim Kotobelli. Burime pranë klubit kuksian konfirmojnë për “Panorama Sport” se palët kanë arritur sot marrëveshjen, teksa futbollisti pritet të bashkohet nesër me grupin.

27-vjeçari, i cili sezonin e fundit u aktivizuar te Flamurtari, ishte shumë pranë akordit me Skënderbeun, por oferta e Kukësit, duket se e ka tunduar, duke iu bashkuar kështu nënkampionëve të Shqipërisë.

Në të kaluarën, Kotobelli është aktivizuar me AEL Larisën në kampionatin grek, si dhe me Tiranën, Teutën, Partizanin dhe Flamurtarin në Superiore.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Seria A

Trajner i ri, avaz i vjetër/ Milani e pëson në fund nga Lecce

Publikuar

-

Edhe pse shumë afër fitores, Milani u surprizua në fund kur mbrojtësi i Lecce-s barazoi shifrat 2-2. Kjo ishte ndeshja e parë për trajnerin e ri, Stefano Pioli, i cili e ka nisur me 1 pikë aventurën e re. Calhanoglu zhbllokoi takimin në minutën e 20′, turku dërgoi topin në rrjetë pas një veprimi të […]

LEXO TE PLOTE
" "

Seria A

Juventus do një “Ronaldo të ri”, por problemi është… Ronaldo i “vjetër”

Publikuar

-

300 milionë euro të freskët për të rritur kapitalin. Juventus mendon për të ardhmen, gati të bëjë investime të reja, të rritet, brenda dhe jashtë fushës: nga njëra anë një stadium për ekipin Under 23, një për Juventus-in e femrave dhe punimet për modernizimin e Allianz Stadium, nga tjetra një organikë më e fortë, me […]

LEXO TE PLOTE
" "

Seria A

Video: Futbollisti më i kritikuar nga tifozët shënon supergol për Milanin

Publikuar

-

Pas 20 minutave lojë, Milani ka zhbllokuar takimin kundër Lecce-s në “San Siro”. Ishte Hakan Calhanoglu që dërgoi topin në rrjetë me një goditjeje fluturimthi, pas një veprimi individual brenda zonës. Një gol vërtet i bukur i mesfushorit turk që kohët e fundit ka qenë në shënjestrën e tifozëve të Milanit, për paraqitjet e tij […]

LEXO TE PLOTE