Connect with Us

Goditja e madhe e Bylisit, firmos me ish-lojtarin e kombëtares shqiptare

Sport

Goditja e madhe e Bylisit, firmos me ish-lojtarin e kombëtares shqiptare

Publikuar

-

Bylisi ka zyrtarizuar  së fundmi marrëveshjen ish-portierin e Kombëtares, Isli Hidin. Lajmi qarkullonte në median e shkruar prej ditësh, ndërsa ditën e sotme drejtuesit e kanë zyrtarizuar në “Facebook”.

Isli Hidi i ka dhënë fund aventurës me Teutën dhe është rikthyer te Bylisi pas afro dy dekadash. Klubi njofton se portieri nuk do të humbasë kohë dhe do të nisë, që ditën e sotme stërvitjen me grupin.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

La Liga

Zbulohet blerja e parë e Milanit në merkaton e janarit/ Do të jetë ylli i Barcelonës

Publikuar

-

Milani duket se e ka mbyllur që tani goditjen e parë të merkatos së janarit. Sipas lajmeve të medieve italiane dhe atyre spajolle, Milani ka arritur marrëveshjen me Barcelonën për transferimin e Jean-Clair Todibo. Francezi nuk ka gjetur shumë hapësia te katalanasit pas transferimit nga Toulouse dhe tani kërkon të nisë një aventure të re. […]

LEXO TE PLOTE
" "

Seria A

Ibrahimovic tradhton Milanin?/ Gjiganti tjetër i Serisë A tenton “vjedhjen” e vitit

Publikuar

-

Kur të gjithë po presin zyrtarizimin e transferimit të Ibrahimovic te Milani, mund të ndodhë një surprizë e madhe. Milani i ka ofruar suedezit 6 milionë euro për një kontratë 18 mujore, por mediet italiane raportojnë se Napoli ka hyrë fuqimisht në garë për Ibrahimovicin. Aurelio De Laurentiis është gati të bëjë çmendurinë e radhës […]

LEXO TE PLOTE
" "

Sport

Champions League/ Mbrëmjen e sotme do të vendoset një rekord historik

Publikuar

-

Në grupin E të Champions League, sot do të luhen ndeshjet e fundit. Në “San Paolo”, Napoli do të presë Genk. Italianëve iu duhet fitorja, ndërsa belgët janë pa objektiva pasi janë të eliminuar. Megjithatë, Genk do të vendosë një rekord historik mbrëmjen e sotme. Portieri i Genk, Maarten Vandevoordt, do të shkruajë sot emrin […]

LEXO TE PLOTE
" "

La Liga

Ramos jep zgjidhjen interesante/ Ja çfarë duhet të ndodhë me Topin e Artë

Publikuar

-

Kapiteni i Realit, Sergio Ramos, ka bërë një deklaratë interesante në lidhje me Topin e Artë. Spanjolli thotë se është mirë të jepen dy Topa të Artë, i cili është çmimi për futbollistin më të mirë të vitit. “Mund të krijojmë një Top të Artë për Cristianon dhe Messin në bazë të rezultateve, dhe një […]

LEXO TE PLOTE