Connect with Us

Kovac i marrosur pas Perisic, zbulon pikën e tij më të fortë/ E kishit vënë re?

BundesLiga

Kovac i marrosur pas Perisic, zbulon pikën e tij më të fortë/ E kishit vënë re?

Publikuar

-

Ivan Perisic është prezantuar sot në një konferencë për shtyp si lojtar i Bayernit. Përkrah tij ishte dhe trajneri i bavarezëve që dukej i “marrosur” pas patriotit të tij. Kovac i thuri elozhe dhe zbuloi pikën më të fortë të mesfushorit kroat.

“E di atë që mund të bëjë, e njoh pozicionin që ka edhe me Kroacinë, është një nga më të mirët e kombëtares. Pika e tij e fortë? Luan me të dy ja këmbët dhe është një lojtar shumë i shpejtë”, u shpreh Kovac. /CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

BundesLiga

E kryer/ Bayerni transferon yllin e Ajaxit

Publikuar

-

Kampionët rekord të Gjermanisë po përforcohen për pjesën e mbetur të sezonit. Sipas Bild, transferimi i Nicolas Kuhn nga Ajax në formë huazimi te Bayern Munich është i kryer. Ai do të qëndrojë deri në fund të sezonit me klubin bavarez, ndërsa një opsion për blerjen përfundimtare nuk është përfshirë në marrëveshje. Tek Ajaxi lojtari […]

LEXO TE PLOTE

BundesLiga

Merkato: Lëvizje zurprizë, ylli i Realit transferohet te Bayern

Publikuar

-

Álvaro Odriozola duket se do të jetë përforcimi i parë i Bayernit për këtë merkato. Mbrojtësi spanjoll ka munguar në stërvitjen e sotme të Realit, pasi i ka marrë leje klubit për të fluturuar në Mynih, aty ku do të kryejë testet mjekësore para se të nënshkruajë për bavarezët. 24-vjeçari u transferua me shumë bujë […]

LEXO TE PLOTE

BundesLiga

Ky po që është patriot/ Ylli shqiptar reklamon këpucët me simbolet tona kombëtare (foto)

Publikuar

-

Miliot Rashica është duke zhvilluar një sezon të shkëlqyer me skuadrën e Werder Bremen në Bundesligë. 23-vjeçari gjithmonë e ka treguar dashurinë dhe respektin për kombin e tij që në fakt janë si Kosova ku edhe ka lindur por edhe Shqipëria ku pati mundësinë të hidhte hapat e para duke veshur fanellën kuqezi. Së fundmi, […]

LEXO TE PLOTE