Connect with Us

La Interin për Bayernin/ Perisic ka një mesazh të ndjerë

BundesLiga

La Interin për Bayernin/ Perisic ka një mesazh të ndjerë

Publikuar

-

Ivan Persic është lojtari më i ri i Bayernit. Kroati është huazuar për një sezon me të drejtë blerje në fund të tij.

Para se të zbresë në fushën e lojës me fanellën e Bayernit, kroati ka falënderuar klubin zikaltër dhe tifozët përmes një postimi në rrjetet sociale.

“Të gjithë ju që keni qenë pjesë e jetës sime profesionale për katër vitet e fundit, desha t’u them faleminderit nga thellësia e zemrës, për përkushtimin tuaj të vazhdueshëm në ditët e mira dhe të vështira”.

“Një falenderim për të gjithë stafin, veçanërisht për të gjithë trajnerët dhe lojtarët. Këshillat dhe përvoja juaj do të jetë gjithmonë pjesë imja si person dhe si lojtar”, u shpreh Perisic. / CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

BundesLiga

Bayerni turpëron Rashicën me shokë, Coutinho spektakolar/ Fitore bindëse për Dortmundin

Publikuar

-

Pas dy humbjeve rresht në kampionat, Bayerni është rikthyer te fitorja. Bavarezët nuk e nisën mirë takimin naj Bremen, por në fund fituan me shifrat 6-1. Milot Rashica kaloi miqtë në avantazh me një gol spektakolar në minutën e 24′, por më pas gjithçka foli për të zotët e shtëpisë me një Coutinho në super […]

LEXO TE PLOTE
" "

BundesLiga

Bayerni përmbys Bremenin në 4 minuta/ Coutinho i jashtëzakonshëm

Publikuar

-

Bayern Munich e ka mbyllur pjesën e parë në avantazh 2-1 ndaj Bremen. Miqtë shënuan të parët më Milot Rashicën në 24′. Ylli i Dardanëve shënoi një gol shumë të bukur. Bavarezët përmbysën gjithçka në minutat e fundit të pjesës së parë. Coutinho barazoi shifrat në minutën e 45′ me një goditje shumë të bukur […]

LEXO TE PLOTE
" "

BundesLiga

Video: Milot Rashica i shënon supergol Bayernit

Publikuar

-

Milot Rashica ka kaluar në avantazh Bremenin në “Allianz Arena” për javën e 15-të të Bundesligës. Në minutën e 25-të të ndeshjes, ylli i Kosovës, Milot Rashica e mposhti portierin Manuel Neuer me një supergol, duke e kaluar Bremenin në epërsi. /CNA.al Rashica gave Boateng those Messi’s goal Flashbacks pic.twitter.com/GGRMXuXZnV — Andrew (@Tillian1243) December 14, […]

LEXO TE PLOTE
" "

BundesLiga

Rashica sfidon Bayernin/ Ja formacionet zyrtare

Publikuar

-

Bayern Munich do të presë Werder Bremen për javën e 15-të të Bundesligës. Bavarezët duan t’i japin fund rezultateve zhgënjyese ku kanë humbur 2 ndeshjet e fundit në kampionat dhe duan të rikthehen te fitorja për të ngushtuar diferencën ndaj kryesuesve. Në anën tjetër, Werder Bremen dhe Rashica do të tentojnë të bëjnë surpriznë në […]

LEXO TE PLOTE