Connect with Us

Plas gjatë ndeshjes Partizani-Kukësi, Roca e Telushi përleshen me grushte në tunel

Sport

Plas gjatë ndeshjes Partizani-Kukësi, Roca e Telushi përleshen me grushte në tunel

Publikuar

-

Në përfundim të pjesës së parëtë ndeshjes Kukesi-Partizani, gjatë hyrjes në fushë te dhomat e zhveshjes, ka plasur grushti midis dy futbollistëve, Bruno Telushit të Partizanit dhe Eduart Rrocës së Kukësit, shkruan “Panorama Sport”.

Kanë qenë shokët e tyre që kanë bërë të mundur të ndahen dhe gjithçka të mos precipitojë për më tej.

Nuk dihet pse lojtarët kanë arritur deri në atë pikë me njëri-tjetrin, por sigurisht që bëhet fjalë për një gjest të shëmtuar. Në fakt, gjithçka nisi në fushë gjatë pjesës së parë, kur lojtarët debatuan për një faull dhe ofenduan njëri-tjetrin.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kombëtare

Sot do ishte duke luajtur në La Liga, nuk do ta besoni çfarë i ka ndodhur Myrto Uzunit

Publikuar

-

Nga

Myrto Uzuni është duke kaluar një formë të shkëlqyer te skuadra e Lokomotivës së Zagrebit në Kroaci. Talenti beratas gjeti rrugën e rrjetës edhe në sfidën e kësaj jave. Në një lidhje direkte për emisionin “Zona Gol”, talenti i Kombëtares, foli në lidhje me prapaskenat e merkatos së janarit duke u shprehur: “Unë jam tifoz […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Kryesojnë me meritë kampionatin, ja 17 motivet pse Tirana po bën ligjin në Superligë

Publikuar

-

Nga

Kur Tirana shkarkoi Julian Ahmatajn, diskutimi ishte nëse do të mund të shmangte apo jo vendin e “play off”-it. Askush nuk e kishte menduar se do të bënin një fazë të tërë pa humbje dhe tani në këtë periudhë të kampionatit do t’i shikonin të gjithë nga lart. Bardheblutë kryesojnë me meritë tabelën e klasifikimit, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Statistikat e frikshme, Tirana është super pas minutës së 80-të

Publikuar

-

Nga

Përgatitja fizike e një skuadre vlerësohet sidomos në minutat e fundit, kur arrin që të ruajë ritmin, të imponohet dhe mbi të gjitha të marrë pikë të arta në atë që quhet fryma e fundit. Mbi të gjitha, këtë edicion ka një hapësirë kohore e cila mund të konsiderohet momenti “Tirana”. Pas minutës së 80-të, […]

LEXO TE PLOTE