Connect with Us

Barcelona shënon 3 gola në 10 minuta/ Griezmann justifikon 120 milionë eurot (video)

La Liga

Barcelona shënon 3 gola në 10 minuta/ Griezmann justifikon 120 milionë eurot (video)

Publikuar

-

Barcelona ka përmbysur rezultatin në fillim të pjesës së dytë ndaj Betis. Miqtë shënuan në fillim me Fekir në minutën e 15′, goli i barazimit erdhi nga Griezmann në minutën e 41′.

Sulmuesi francez shënoi golin e dytë në minutën e 50′ pasi mposhti portierin kundërshtar me një goditje të mrekullueshme me të majtën. Kampioni i botës tregon edhe njëherë vlerat e tij dhe arsyen pse ka kushtuar 120 milionë euro.

https://twitter.com/i/status/1165718810453786625

Në minutën e 56′ u shënua goli i tretë nga katalanasit, këtë herë me talentin Carles Perez.

https://twitter.com/i/status/1165719839538843650

Ndërsa në minutën e 60′ ishte Jordi Alba, që dërgoi topin për herë të katërt në rrjetë. /CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kombëtare

Sot do ishte duke luajtur në La Liga, nuk do ta besoni çfarë i ka ndodhur Myrto Uzunit

Publikuar

-

Nga

Myrto Uzuni është duke kaluar një formë të shkëlqyer te skuadra e Lokomotivës së Zagrebit në Kroaci. Talenti beratas gjeti rrugën e rrjetës edhe në sfidën e kësaj jave. Në një lidhje direkte për emisionin “Zona Gol”, talenti i Kombëtares, foli në lidhje me prapaskenat e merkatos së janarit duke u shprehur: “Unë jam tifoz […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

VIDEO/ Sadiku dhe Bare dhurojnë spektakël te Malaga, bomberi “arkitekt” i triumfit të sotëm

Publikuar

-

Nga

Ndeshja e sotme e Malagas së Armando Sadikut dhe Keidi Bares ka qenë shumë e veçantë. Për herë të parë pas shumë vitesh, klubi nuk është më nën drejtimin e sheikut Al Thani, pasi një gjykatë administrative i ka hequr atij drejtimin për shkak të mospërmbushjes së detyrimeve financiare ndaj klubit që tani ka kaluar […]

LEXO TE PLOTE

La Liga

Tronditet Barcelona/ Humbet titullarin për në Champions, rrezikon El Clasicon

Publikuar

-

Barcelona ka marrë një lajm mjaft të keq ditën e sotme, teksa ka humbur një prej titullarëve të ekipit. Bëhet fjalë për Sergi Roberton, i cili ka pësuar një dëmtim dhe do të mungojë ndaj Napolit në mesjavë në Champions League. Sidoqoftë, ajo që shqetëson më shumë është se Roberto mund të humbasë edhe El […]

LEXO TE PLOTE