Connect with Us

Te Reali, apo te Barcelona?/ Ky është vendimi i fundit i Neymar

La Liga

Te Reali, apo te Barcelona?/ Ky është vendimi i fundit i Neymar

Publikuar

-

Neymar e ka ndarë mendjen, ose do të transferohet te PSG-ja, ose të qëndrojë në Paris. Edhe pse Reali ka gjithë verën që është i interesuar për yllin brazilian, madje ofertat e fundit të Perez kanë qenë të jashtëzakonshme, Neymar nuk do të transferohet në Madrid dhe ia ka bërë të qartë këtë gjë klubit francez.

Në anën tjetër, PSG do të pranonte me kënaqësi shitjen e Neymar te Reali sesa te Barcelona, për shkak të marrëdhënies së acaruar mes dy klubeve. Orët në vijim do të jenë vendimtare për telenovelën më të gjatë të merkatos verore. /CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kombëtare

Sot do ishte duke luajtur në La Liga, nuk do ta besoni çfarë i ka ndodhur Myrto Uzunit

Publikuar

-

Nga

Myrto Uzuni është duke kaluar një formë të shkëlqyer te skuadra e Lokomotivës së Zagrebit në Kroaci. Talenti beratas gjeti rrugën e rrjetës edhe në sfidën e kësaj jave. Në një lidhje direkte për emisionin “Zona Gol”, talenti i Kombëtares, foli në lidhje me prapaskenat e merkatos së janarit duke u shprehur: “Unë jam tifoz […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

VIDEO/ Sadiku dhe Bare dhurojnë spektakël te Malaga, bomberi “arkitekt” i triumfit të sotëm

Publikuar

-

Nga

Ndeshja e sotme e Malagas së Armando Sadikut dhe Keidi Bares ka qenë shumë e veçantë. Për herë të parë pas shumë vitesh, klubi nuk është më nën drejtimin e sheikut Al Thani, pasi një gjykatë administrative i ka hequr atij drejtimin për shkak të mospërmbushjes së detyrimeve financiare ndaj klubit që tani ka kaluar […]

LEXO TE PLOTE

La Liga

Tronditet Barcelona/ Humbet titullarin për në Champions, rrezikon El Clasicon

Publikuar

-

Barcelona ka marrë një lajm mjaft të keq ditën e sotme, teksa ka humbur një prej titullarëve të ekipit. Bëhet fjalë për Sergi Roberton, i cili ka pësuar një dëmtim dhe do të mungojë ndaj Napolit në mesjavë në Champions League. Sidoqoftë, ajo që shqetëson më shumë është se Roberto mund të humbasë edhe El […]

LEXO TE PLOTE