Connect with Us

Nuk është Icardi/ Juventus po mendon të mbyll merkaton me një transferim bombë

Seria A

Nuk është Icardi/ Juventus po mendon të mbyll merkaton me një transferim bombë

Publikuar

-

Christian Eriksen, ylli 27-vjeçar i Tottenham, duket se është gjithmonë dhe më larg Real Madridit. Sipas “Marca”, në fakt, Zinedine Zidane do vetëm Pogba si përforcim në mesfushë.

Nga ky injorim i francezit ndaj danezit mund të përfitojë Juventus në këto ditë të fundit të merkatos. Bardhezinjtë po e ndjekin prej kohësh yllin e “Spurs”-ave, kontrata e të cilit është drejt skadencës dhe ai ka refuzuar ta rinovojë.

Paratici ka filluar nga puna dhe pritet që këto ditë, drejtuesit e “Zonjës” të dërgojnë një ofertë bindëse ne Londër, mendohet të jetë rreth 80 milionë euro.

Tottenhami, më mirë do të pranonte miliona euro tani sesa të dalë pa gjë verën që vjen, kur mbaron kontrata e lojtarit dhe ai do të largohet me parametra zero.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Seria A

Koronavirus në Itali, Tare bën deklaratën e papritur

Publikuar

-

Nga

Drejtori sportiv i Lacios Igli Tare foli për shtyrjen e 3 takimeve të kampionatit italian pas vendimit të qeverisë për përhapjen e virusit vdekjeprurës koronavirus. Në një prononcim për “DAZN”, zyrtari i Lacios theksoi se klubi bardhekaltër i mbështet vendimet e qeverisë italiane, pasi përhapja e koronavirusit ka krijuar shqetësimë në mbarë botën. “Ka një […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Coronavirusi tremb UEFA-n/ Mbledhje urgjente për ndeshjen e Interit

Publikuar

-

Coronavirus pa pushtuar Italinë dhe situata në shtetin fqinj paraqitet shumë alarmante. Zona e Lombardisë është edhe rajoni më i prekur, me mbi 89 të prekur nga ky virus i tmerrshëm. 4 ndeshje të Serie A janë shtyrë ditën e sotme, përfshirë edhe Inter-Sampdoria. Pavarësisht se futbolli kalon në plan të dytë në këto momente, […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

VIDEO/ Do e kishte zili edhe Ronaldo, Hysaj realizon supergol me gjysëm roveshatë

Publikuar

-

Nga

Napoli ka nisur të përgatisë ndeshjen e parë kundër Barcelonës që do të zhvillohet në mesjavë. Por në stërvitjen e napoletanëve nuk ka munguar as magjia e ardhur nga këmbët e Elseid Hysajt. Menaxheri i shkodranit është shprehur se Gattuso i ka rikthyer edhe njëherë besimin mbrojtësit, që është rikthyer në nivelet e epokës së […]

LEXO TE PLOTE