Connect with Us

Ngjarje e rëndë/ Tifozi bie nga tribuna 13 metra e lartë (video)

Sport

Ngjarje e rëndë/ Tifozi bie nga tribuna 13 metra e lartë (video)

Publikuar

-

Një tifoz brazilian ka rrezikuar të humbë jetën gjatë kohës që po ndiqte nga afër ekipin e tij të zemrës.

Lago del Melo Rios, 23 vjeç ka rënë nga tribuna e lartë prej 13 metrash, duke rrezikuar seriozisht jetën e tij.

Tifozi ka rënë mbi një vajzë 13-vjeçare, të cilës gjithashtu iu rrezikua jeta, por për fatin e mirë, të dy shpëtuan.

Tifozja e vogël pësoi disa lëndime trupore, por u dërgua menjëherë në spital. /CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

La Liga

Video: Tronditet Reali, pëson gol në shtëpi pas 7 minutash lojë

Publikuar

-

Reali është surprizuar në “Bernabeu” nga Celta Vigo, në ndeshjen që po luhet në këto momente për javën e 24-të të La Ligës. Pas 7 minutash lojë, miqtë shënuan pas një aksioni shumë të bukur me anë të Fedor Smolov, i cili dërgoi topin në rrjetën e Courtois, duke përfituar nga përgjumja e madrilenëve. Reali […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Video/ Fantastik Hysaj, asiston në fitoren e Napolit

Publikuar

-

Nga

Elseid Hysaj vazhdon ët shtyjë takimin me golin në Serinë A, por gjithsesi ndihmon herë pas here me asistet e tij që skuadra e Napolit të marrë pikë të rëndësishme. Kështu ka qene dhe sot, kur një pasim i mbrojtësit të përfaqësueses shqiptare ka zgjidhur një ndeshje që dukej e komplikuar për napolitanët përballë Kaljarit. […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Video skandali/ Shikoni çfarë bëjnë tifozët në “Air Albania”

Publikuar

-

Nga

Një episod i shëmtuar u shënua para fillimit të supersfidës mes Tiranës dhe Skënderbeut që u zhvillua ditën e shtunë në stadiumin e ri Kombëtar “Air Albania”. Edhe pse bëhet fjalë për një impiant modern me kushte bashkohore, ku siguria është maksimale, një grup tifozësh nuk kanë nguruar për të lënë nam. Ata kanë prishur […]

LEXO TE PLOTE